Ballina Etiketimet Takohen

Etiketim: takohen

Ahmeti dhe Zaev prap sot takohen, ja pse?

Aktivitetet dhe deklaratat e shumicës së re parlamentare në drejtim të zhbllokimit të Kuvendit të Maqedonisë janë intensifikuar kohët e fundit, kjo bëri që...