Ballina Etiketimet Tanke

Etiketim: tanke

Aromë lufte në Ballkan, tanket pushtojnë Durrësin (FOTO)

Ndonjëherë e marrim me të qeshur dhe as vetë nuk e besojmë, e ndonjëherë e marrim më seriozisht seç duhet e na kap paniku,...