Ballina Etiketimet Tavolina

Etiketim: tavolina

Ali Ahmeti në Dibër: Do i bie tavolinës dhe do ta...

Bashkimi Demokratik për Integrim sonte ka zbarkuar në Dibër. Para të pranishmeve në tubim ka folur edhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i cili...

Lajmet e fundit