Ballina Etiketimet Te burgosurit ne maqedoni

Etiketim: te burgosurit ne maqedoni

Në burgun e Kumanovës diplomohen 22 të burgosur

Gjithsej 22 të burgosur të sistemuar në burgun e Kumanovës, kanë fituar sot certifikatë për kryerje të trajnimit për bravëpunues dhe bukëpjekës. 10 nga të...

Lajmet e fundit