Ballina Etiketimet Te rinjte

Etiketim: te rinjte

Albin Kurti numër një tek të rinjtë

Rezultatet e një anketimi nga Instituti Demokratik i Kosovës me persona të moshës 17 deri në 21 vjeç, nxjerrin Albin Kurtin si politikanin me...

Ja cilat janë sëmundjet më të përhapura tek të rinjtë

Sipas një raporti të fundit, ankthi dhe frika po bëhen gjithnjë e më të përhapura në SHBA, madje duke lënë pas edhe sëmundjet e...

Lajmet e fundit