Ballina Etiketimet Te vrare

Etiketim: te vrare

Berlin, nëntë persona të vrarë, dhjetëra të plagosur

Së paku nëntë persona u vranë dhe pesëdhjetë tjerë janë plagosur pasi një kamion sonte kishte hyrë në një treg krishtlindjesh të mbushur me...

Lajmet e fundit