Ballina Etiketimet Teknolog

Etiketim: teknolog

U masakrua dhe më pas u dogj, ekspertiza për teknologun e...

Zbulohen detaje të tjera nga vdekja e teknologut të Uzinës në Ballsh, Shefo Duraj. Ky i fundit u gjet i vdekur dhe me shenja në...

Lajmet e fundit