Ballina Etiketimet Telefonike

Etiketim: telefonike

Kosovë, shuhen operatorët e kompanive telefonike nga Serbia

Autoriteti Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (ARKEP) në Kosovë njofton opinionin publik se që nga data 1 maj 2017 përfundimisht janë ndërprerë të...

Zbardhet biseda telefonike me tone agresive mes Ramës dhe Cipras

Mediat greke telefonatën mes kryeministrit të Shqipërisë, Rama dhe homologut grek Cipras, pas ndalimit të dy shoferëve të ministrisë sonë të Jashtme, me tekstet...

Lajmet e fundit