Ballina Etiketimet Tensionet

Etiketim: tensionet

Tensionet Prishtinë-Beograd, SHBA-ja i tregon vendin Serbisë

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë reaguar lidhur me tensionet e fundit mes Kosovës dhe Serbisë, duke përkrahur veprimin e institucioneve të Kosovës për...

Lajmet e fundit