Ballina Etiketimet Terhiqemi

Etiketim: terhiqemi

Ademi dhe Neziri: Nuk dorëhiqemi, BDI është fituese

Deputeti tashmë i zgjedhur nga rradhët e BDI-së në njësinë e VI zgjedhore Xhevat Ademi demanton fjalët se është tërhequr nga mandati i tij,...

Lajmet e fundit