Ballina Etiketimet Teroristit

Etiketim: teroristit

Arrestohet gruaja e terroristit të Stambollit: Unë dhe fëmijët mësuam për...

Eshtë arrestuar mëngjesin e sotëm gruaja e sulmuesit të Stambollit, pas një kërkimi të intensifikuar mbarë kombëtar. Lajmi është bërë i ditur nga mediat turke,...

Publikohet për herë të parë fotoja e terroristit të dyshuar që...

Personi që shikoni në foto është i dyshuar si autori i masakrës në klubin e natës në Stamboll, i cili thirri “Allahu Akbar” dhe...

Lajmet e fundit