Ballina Etiketimet Themeluan

Etiketim: themeluan

Themeluesi i WikiLeaks: Soros dhe USAID krijuan ‘Panama Papers’ për të...

Themeluesi i WikiLeaks Julian Assange ka deklaruar se George Soros dhe USAID kanë financuar mediat kryesore të skandalit Panama Papers, si pjesë e një...