Ballina Etiketimet Tradhtaret

Etiketim: tradhtaret

Shqiptarët: I shërbenin një regjimi, e në tjetrin shpallnin e vrisnin...

Në ditë e frikshme të gjyqeve, kur dënimet me vdekje jepeshin me kaq pasion e egërsi, Aranit Çela dhe prokurorë e gjykatës së tjerë...

Lajmet e fundit