Ballina Etiketimet Tregime alegorike dibrane

Etiketim: tregime alegorike dibrane

Tregimi mbi babain që i ishte afruar vdekja dhe si ua...

Tregohet se një i parë fisi dhe një burrë i moçëm kishte katër fëmijë. Duke ndjerë se ishte afruar goxha me vdekjen, babai i...

Lajmet e fundit