Ballina Etiketimet Treni

Etiketim: treni

Serbët e Kosovës i luten Beogradit: Mos luani me ‘trena’, po...

“Të gjithë ne në jug të Ibrit duam të jetojmë normalisht dhe në paqe, por sa herë që politikanët nxitin tensionet, ne këtu jemi...

NATO godet për trenin serb, ja qëndrimi i zëdhënëses

NATO i ka bërë thirrje Beogradit dhe Prishtinë të përmbahen nga acarimi i situatës dhe të nxisin dialogun, për shkak se kjo siç thuhet...