Ballina Etiketimet Trenin

Etiketim: trenin

Nikoliq: Unë dhe Vuçiqi e ndalëm trenin, ROSU erdhi tri orë...

Presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliq ka thënë se trenin që ishte nisur nga Beogradi për në Mitrovicë, e ka ndaluar ai dhe kryeministri i...

Policia e Kosovës bllokoi trenin e Serbisë

Policia e Kosovës nuk e ka lejuar trenin nga Beogradi që të hyjë në territorin e Republikës së Kosovës Treni nuk u lejua të hyjë...

Lajmet e fundit