Ballina Etiketimet Trup punon me rusiine

Etiketim: trup punon me rusiine

Kabineti ‘Trump’, gjeneralë, bankierë, miq të Rusisë dhe pak gra

Kush është kush në kabinetin e presidentit Donald Trump? Një galeri me portrete nga gazeta gjermane «Die Zeit». Betsy DeVos, ministre e Arsimit Betsy DeVos, 58-vjeçare,...

Lajmet e fundit