Ballina Etiketimet Turqia dhe greqia

Etiketim: turqia dhe greqia

Erdogan bën me ‘dhimbje koke’ Greqinë: Do bëjmë referendum për turqit...

Presidenti i Turqisë Recep Erdogan duket se kërkon zonat jashtë Shqipërisë ku jetojnë turq. Gjatë një fjalimi ditën e sotme për Mosulin, Erdogan ka thënë...