Ballina Etiketimet Udbashet

Etiketim: udbashet

Muhamed Thaçi: Udbashët filluan të festojnë dorëheqjen e liderit Thaçi

Muhamed Thaçi anëtar i kryesisë qendrore te PDSH-së dhe ish kandidat për deputet në zonën 1 po nga PDSH-ja ka reaguar pas dorëheqjes së...