Ballina Etiketimet Udheheqes

Etiketim: udheheqes

Zaev në Kuvend: Do të udhëheq qeveri reformuese

Pas pauzës 1 orëshe e cila vijoi pas fjalimit të kreut të Lidhjes Social Demokratike të Maqedonisë (LSDM), mandatarit Zoran Zaev, në Kuvendin e...

Udhëheqësit e VMRO-DPMNE-së dhe BDI-së do të përfundojnë në bankën e...

XHEVDET HAJREDINI Sa i rëndësishëm është numri i deputetëve shqiptar në kuvend, në qoftë se veprojnë si deputetët e BDI-së gjatë gjithë kohës sa janë...

Lajmet e fundit