Ballina Etiketimet Uefa

Etiketim: uefa

Vokrri: Kosova rrezikon përjashtimin nga FIFA dhe UEFA

Kosova u anëtarësua pak muaj më parë në FIFA dhe UEFA, por duket se mungesa e infrastrukturës sa duhur mund të sjellë rishqyrtimin e...

Lajmet e fundit