Ballina Etiketimet Uniteti lr pdsh

Etiketim: uniteti lr pdsh

‘E përshëndesim koalicionin LR PDSH-UNITETI dhe i themi JO përgjithmonë Menduh...

LR PDSH, UNITETI dhe RDK-ja e Vesel Memedit kanë lidhur një koalicion parazgjedhor ku do të paraqiten bashkë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që...

Lajmet e fundit