Ballina Etiketimet Ura ne struge

Etiketim: ura ne struge

Pas 5 vjet mungese rikthehet përsëri “Ura e drurit” në Strugë

Përfundimisht, Struga do të bëhet me urë druri, të ngjashme me ate që e kishte kohë më përpara dhe që ishte bërë një lloj...

Lajmet e fundit