Ballina Etiketimet Usaid

Etiketim: usaid

Shtypi maqedonas nesër: Ish-gruaja e Ramës 9 milionë Dollarë nga USAID...

Ish-bashkëshortja e Kryeministrit Edi Rama nesër do të jetë në faqen kryesore të një ndër gazetave më të mëdha maqedonase. Gazeta “Dvdenik” në Maqedoni do...

Themeluesi i WikiLeaks: Soros dhe USAID krijuan ‘Panama Papers’ për të...

Themeluesi i WikiLeaks Julian Assange ka deklaruar se George Soros dhe USAID kanë financuar mediat kryesore të skandalit Panama Papers, si pjesë e një...

Lajmet e fundit