Ballina Etiketimet Ushtari

Etiketim: ushtari

Vetëvritet veterani i UÇK-së, ja kush është

Para pak kohësh është vetëvrarë me armë zjarri veterani dhe invalidi i ish Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Njazi Bytyqi, nga qyteti i Ferizajt. Rastin e...

Shpallet fajtor ushtari izraelit që vrau palestinezin e plagosur

Gjykata ushtarake izraelite shpalli fajtor ushtarin izraelit të mërkurën për vrasjen e një palestinezi të plagosur vitin e kaluar, raporton Anadolu Agency (AA). Elor Azaria...

Lajmet e fundit