Ballina Etiketimet Vangjel dule

Etiketim: vangjel dule

Vangjel Dule nxjerr sekretet: Si më kërkuan ambasadorët të futem në...

Vangjel Dule, kreu i PBDNJ-së tha në një forum në UET se disa diplomatë të huaj në Shqipëri i kanë thënë atij dhe aleatëve...

Basha përdor Vangjel Dulen dhe lidhjet e tij e Janullatosit, për...

"Me ardhjen e presidentit Trump nis një erë e re, jo vetëm për Amerikën por edhe për Shqipërinë”. Shprehja Lulzim Bashës, i cili mori...

Rama- Dules: Në s’të pëlqen çam, të them janë shqiptarë, në...

Kyeministri i përgjigjet kreut të PBDNJ-së, Vangjel Dules dhe mbështetësve të tij në Athinë edhe për Himarën: Nuk ka dhe nuk ka pasë kurrë...

DEBAT/ Dule paralajmëron Ramën: Je trim mbi trima, por i ke...

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, duke komentuar ngjarjet e fundit në Himarë nënvizoi se “plani urbanistik i qeverisë atje është në shërbim të interesave...

Lajmet e fundit