Ballina Etiketimet Vellai i ali ahmetit

Etiketim: vellai i ali ahmetit

Fekriu, vëllai i Ahmetit me xhaketën e kamulfuar thirr për unitet...

Fekri Ahmeti, vëllai i Ali Ahmetit, sërish godet me vargje rrënqethëse duke bërë thirrje për bashkim. Ai përmes një poezie me përplotë emocione dhe...