Ballina Etiketimet Vendimin

Etiketim: vendimin

Prokuroria merr vendimin ndaj sulmuesve të Selës dhe Zaevit

Prokuroria Themelore Publike ne Shkup, pas mbledhjes së dëshmive përkatëse, për pesëmbëdhjetë të përfshirë në trazirat në Parlament, fillimisht nisi procedurat për shkak të...

Popovski: Ali Ahmeti dil trego vendimin!

Analisti maqedonas Vllado Popovski mbrmë në një intervistë në TV Nova theksoi se Ali Ahmeti ka të drejt të vendosë vetë edhe nëse anëtarësi...

Lajmet e fundit