Ballina Etiketimet Veterani

Etiketim: veterani

Vetëvritet veterani i UÇK-së, ja kush është

Para pak kohësh është vetëvrarë me armë zjarri veterani dhe invalidi i ish Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Njazi Bytyqi, nga qyteti i Ferizajt. Rastin e...