Ballina Etiketimet Vladimir

Etiketim: vladimir

Klitschko nuk quhet kot “Dr. Grushti i Hekurt”, shikoni nokautet dhe...

Wladimir Klitschko po konsiderohet si jofavorit i madh në duelin ndaj Anthony Joshuas që zhvillohet sonte mbrëma (e shtunë) në Wembley të Londrës. Klitschko në...

Lajmet e fundit