Ballina Etiketimet Vlere

Etiketim: vlere

Finalja e Ligës së Kampioneve me vlerë mbi 1.2 miliardë euro

Vlera e futbollistëve të Real Madridit dhe Juventusit, të cilët nesër do të përballen në finalen e UEFA Ligës së Kampioneve, është 1 miliard...

Lajmet e fundit