Ballina Etiketimet Vrasja e deharit

Etiketim: vrasja e deharit

Nëna e Astrit Deharit refuzon ngushëllimin e Hashim Thaçit

Telegramin e ngushëllimit që presidenti Hashim Thaçi ia dërgoi familjes së Astrit Deharit, tri ditë pas vdekjes së tij, e ka refuzuar familja Dehari,...

Ja si e kujton profesori gjerman Astritin, tregon që para dy...

Prof.h.c Max Brym ka punuar si ligjërues mysafir në Fakultetin e filozofisë në Prishtinë në mes të viteve 2007 dhe 2012. Ai thotë se që...

Lajmet e fundit