Ballina Etiketimet Vrasja e femijeve

Etiketim: vrasja e femijeve

Assad-in e pyesin se si fle natën më gjithë vrasjet e...

Presidenti i Sirisë, Bashar Al-Assad ka qeshur dhe ka thënë se fle mirë kur është pyetur gjatë një interviste për gjithë ata fëmijë që...

Lajmet e fundit