Ballina Etiketimet Vret

Etiketim: vret

Gjermani: Dramë familjare, babai vret dy fëmijët dhe më pas veten...

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin Bad Driburg (NRW) – në lindje të Vestfalisë Babai (33) vrau dy fëmijët – një djalë (8) dhe...

Lajmet e fundit