Ballina Etiketimet Xehe

Etiketim: xehe

CIA, zbulon xehet me uranium në afërsi të Manastirit (FOTO)

Xehet më të pasura me uranium në ish-Jugosllavi konsiderohen se gjenden në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë, në malet në jug të qytetit të...

Lajmet e fundit