Ballina Etiketimet Xhelal ceka

Etiketim: xhelal ceka

Ceka me masën burg me kusht, shkak deponia në Tetovë (VIDEO)

Dënime me kusht prej tre muajve për drejtorin e ndërmarrjes publike komunale të Tetovës, Xhelal Ceka si dhe 3200 euro gjobë me para për...

Lajmet e fundit