Ballina Etiketimet Zaev paralajmeron qytet modern er studentet

Etiketim: zaev paralajmeron qytet modern er studentet

Zaev paralajmëroi qytet modern studentësh në Shkup

Lideri i LSDM Zaev sot në oborin e bibliotekës së qytetit të Shkupit është takuar me të rinjtë dhe ka paralajmëruar dy masa për...

Lajmet e fundit