Ballina Etiketimet Zejd rexhepi

Etiketim: zejd rexhepi

Beteja për Kumanovën, BESA sfidon BDI-në dhe me fabula: ja ç’i...

Kumanova mbetet “kocka e fortë” për partitë shqiptare në Maqedoni. Ngjarja e rëndë e Lagjes së Trimave, e ka shndërruar atë në qendër të...

Lajmet e fundit