Ballina Etiketimet Zgjedhje shba

Etiketim: zgjedhje shba

Dyshimet/ Hillary Clinton po përdor sozi në publik (FOTO)

Pas sëmundjes së pneumonisë, kundër Hillary Clintonit është ngritur një furtunë e mbushur me ironi dhe aludime. Kandidatja demokrate për Shtëpinë e Bardhë u...

Lajmet e fundit