93-vjeçarja që për bamirësi fluturon mbi krahët e avionit (VIDEO)

Mund të shkaktojë frikë te shumica e njerëzve, por 93-vjeçarja Betty Bromage nuk e ka problem të ngjitet në qiell e lidhur në krahët e avionit.

Pensionistja e Gloucestershire sapo ka përfunduar sfidën e saj të pestë të guximshme për të mbledhur para për një bujtinë lokale.

“Nuk mund të bëj shumë gjëra, por kjo është diçka që mund ta bëj për bamirësi dhe është duke ndihmuar njerëzit e tjerë. Kjo ka qenë në thelb mënyra ime e jetesës, të përpiqem të ndihmoj njerëzit.”

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu