A do të jetë kandidat për Komunën e Strugës Ziadin Sela?

A e sheh veten si kandidat për komunën e Strugës? Në DailyClick në TV21, Ziadin Sela tha se është herët të flitet për zgjedhjet lokale dhe shtoi se ai ka punë të tjera pavarësisht se edhe pushteti lokal është i rëndësishëm, përcjell TV21.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu