A e çoi Izet Mexhiti Ali Ahmetin në opozitë? Ja çfarë thotë kreu i LD-së

“Mendoj se nuk e ka çu Izet Mexhiti por e ka çu votuesi shqiptar sepse i ka skaduar afati politik”, kështu tha Izet Mexhiti kur u pyet se kush e çoi Ali Ahmetin në opozitë.

Mexhiti tha se çdo fillim ka edhe përfundimin dhe tha se opozita e tanishme nuk përfaqëson shpresë për votuesin shqiptar dhe opozitën shqiptare.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu