A është ndarë nga Sara? Ledri thyen heshtjen

Ndarja e artistit Ledri Vula me Sara Hoxhën ka përfshirë shumë tituj në median rozë për një periudhë të gjatë. Në një intervistë të fundit në emisionin “Canape”, Ledri ka rrëfyer për aspektet profesionale të jetës së tij, por moderatorin nuk e ka shmangur pyetja e ndërlikuar lidhur me marrëdhënien e tij me Sarën.

Pyetja ishte e drejtuar drejtpërdrejt Ledrit: “Çfarë po ndodh me Sarën dhe cila është e vërteta?” Në përgjigjen e tij, Ledri, duke qeshur, tha se ka lënë autorizimin për të folur për këtë çështje te menaxheri i tij, Faton Shoshi, pa dhënë më shumë detaje.

Në të njëjtën intervistë, Ledri ka transmetuar një mesazh për vajzën e tij PoemBlu për të marrë babanë e saj në Hollywood, mos ta leri ne Kosove.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu