A u ndanë? Mikela dhe Erioni zbulojnë çfarë po ndodh mes tyre

Çifti i dalë nga Përputhen me një mbrëmje romantike Erion dhe Mikela si duket i kanë dhënë fund lidhjes.
Janë ndarë? Mikela dhe Erioni zbulojnë çfarë po ndodh

Megjithatë, kjo nuk është e vërtetë. Këtë e ka konfirmuar vetë Mikela teksa ka publikuar një video nga plazhi, shoqëruar më këngën “Ku je” dhe duke i bërë tag Erionit.

Erioni e ka ripostuar videon e partneres duke shkruar: Pothuajse aty.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu