Aksidentohet Alketa Vejsiu: Gjysma e makinës është shtypur, Zoti e di si shpëtuam

Moderatorja Alketa Vejsiu ka përjetuar një aksident ditën e djeshme, disa orë para se të niste emisionin Në Kurthin e Piter Pan, por fatmirësisht ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

“Mua e di ç’më ka ndodhur sot Fifi? Gjysma e makinës time është e shtypur dhe kam pasur një incident sot, që nuk e di si kam shpëtuar. Zoti është i madh! Një djalë 18 vjeç sa kishte marrë patentën, frenuar ishim, makina iku në anën tjetër. Dhe nuk e di, shyqyr kisha vënë rripin e sigurimit.

Jam mirë, kam ardhur në orën 9 e një minutë këtu, jam mirë…Jam mirë! Unë shumë, mendoj që sot kishte një energji të çuditshme, por jam mirë. Fatmirësisht dhe ata që na përplasën janë mirë, se ishin të rinj. Djali 18, vajza 17 vjeç. Jemi mirë të gjithë”, tha Alketa.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu