Albina dhe familja Kelmendi në finale të Eurovisionit

Albina Kelmendi dhe familja e saj janë kualifikuar në finale për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion. Kënga “Duje” mori duartrokitje dhe brohorima, ndërsa performanca ishte e kuruar deri në detaj.

Përfaqësuesit e vendit tonë u ngjitën në skenë të 14-tët, nga 16 performanca në total.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu