Albion Rexhaj vjen me një super projekt të ri të titulluar “Njo si ti” (VIDEO)

Këngëtari Albion Rexhaj i cili jeton dhe vepron në Zvicër ka sjellur një projekt të ri muzikor i cili ka ardhur si një befasi në mesditën e sotme në kanalin e Albionit në YouTube, shkruan InfoShqip.com

Një klip me ritme verore i cili të freskon me tinguj të bukur muzikor na tregon se akoma vera nuk ka mbaruar për këngëtarin në fjalë.

Albion Rexhaj ky djal i ri mjaftë i sukseshëm i cili po siguron karierë me hapa të sigurt në estradën muzikore shqiptare dhe atë të huaj.

Një risi tjetër është se Albion Rexhaj ka shkruar tekstin personalisht së bashku me Nurteel ku ky i fundit ka bërë edhe muzikën, për videoklipin VSM.

Kënga e re menjëherë ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale nga artistë, mbështetës dhe fansa të Albion Rexhajt./InfoShqip.com

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu