Amos reagon sërish për dhunën e princ Lekës ndaj babait dhe motrës së tij

Pasi lajmi për dhunën ndaj Princ Lekës, nga ish-bashkëshortja e tij Elia Zaharia dhe babait të saj bëri bujë kudo në rrjet, një tjetër reagim lidhur me situatën ka ardhur nga vëllai i Elias, Amos Zaharia, i cili u vu në dijeni të situatës gjatë një emisioni ‘Live’.

Ai ndodhet në Prishtinë me xhirime dhe nuk dinte asnjë detaj lidhur me ngjarjen e ndodhur në familjen e tij.

Aktori ka bërë një reagim shumë të shkurtër në rrjetin e tij social të Instagramit ku shkruan: Trishtim!


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu