Anesa Jakupi ylli i ri i estradës që po mahnit të gjithë me zërin e saj (FOTO/VIDEO)

Anesa Jakupi është njëra ndër ato më specialet ndoshta pasi ajo bën shumë covera interesant të cilat i poston në profilin e saj zyrtar në Instagram ku shfaq vokalin e saj të fortë dhe numëron mijëra ndjekës, shkruan InfoShqip.com

Ajo ka vetëm 13 vjec dhe ka aritur që me zërin e saj të bëj për vete shumë njerëz me zërin e saj të mrekullueshëm që premton shumë për një të ardhme të sukseshme për Anesën.

Anesa Jakupi jeton dhe vepron në Zvicër ku bashkëjeton me prindërit e saj, por vjen nga Kosova më konretisht nga qyteti i Gjilanit dhe me krenari tregon për prejardhjen e saj shqiptare.

Ajo ka qenë pjesë edhe e një ndër programeve më të njohura në diasporë, “FolShqipShow” ku atje mori edhe një pëlqim të madh nga publiku.

Anesa numëron shumë videoklipe të cilat mund ti gjeni në rrjetin e videove YouTube, e ne sot do ju bashkangjisim disa më poshtë, e ne Anesa Jakupit i urojmë suksese dhe presim projekte të reja nga ajo./Billbordi

FOTO:

View this post on Instagram

2020 It will be an indescribable year, there will also be many new things in music. I want to make the year my year & will try to be as active on Instagram as I have never been. I wish you all a wonderful year together with your loved ones and that you stay healthy and have good luck, you all feel hugged. 💙 2020 Do të jetë një vit i papërshkrueshëm, do të ketë edhe shumë gjëra të reja në muzikë. Dua ta bëj vitin vitin tim dhe do të përpiqem të jem sa më aktiv në Instagram sa nuk kam qenë kurrë. Ju uroj të gjithëve një vit të mrekullueshëm së bashku me të dashurit tuaj dhe që të qëndroni të shëndetshëm dhe të keni fat të mirë. Të gjithë ndiheni të përqafuar❤️ 2020 Das wird ein Unbeschreibliches Jahr werden, auch in der Musik wird vieles neues kommen. Ich will das Jahr zu meinem Jahr machen & werde versuchen auf Instagram so Aktiv zu sein wie ich noch nie war. Ich wünsche euch allen ein wunder bares Jahr gemeinsam mit euren Liebsten und das ihr Gesund bleibt und viel glück habt fühlt euch alle umarmt💖 Anesa Jakupi

A post shared by ANESA JAKUPI (@anesa_jakupi_) on

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu