Arbana Osmani zbulon profesionin për të cilin do të linte prezantimin

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Kjo reflektohet me vitet e eksperiencës me programe të ndryshme. Mirëpo, ka një tjetër profesion për të cilin ajo do ta linte prezantimin dhe nuk ka të bëjë me gatimin.

Arbana publikoi një video, ku kishte bërë një kolazh të të gjitha momenteve më të bukura me familjen e saj, partnerin Eduart Grishaj, dhe dy djemtë, Joni dhe Dielli. “o e lë prezantimin dhe do filloj montazhin shumë shpejt”, shkroi me humor Arbana.

Mesa duket, moderatores i pëlqen shumë edhe puna që bëhet në backstage të programeve televizive.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu